satın almak BYCHPS ile MAL212320109E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 35V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.299" Dia x 0.803" L (7.60mm x 20.40mm) |
| Dizi: | 123 SAL-A |
| titrek elektrik akımı: | 37mA @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL212320109E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 20000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 2.5 Ohm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 10µF 35V Aluminum Capacitors Axial, Can 24 Ohm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 24 Ohm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 10UF 20% 35V AXIAL |
| kapasitans: | 10µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |