satın almak BYCHPS ile MAL212324339
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 10V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.264" Dia x 0.602" L (6.70mm x 15.30mm) |
| Dizi: | 123 SAL-A |
| titrek elektrik akımı: | 63mA @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL212324339 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 20000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 1.2 Ohm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 33µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 11 Ohm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 11 Ohm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 33UF 20% 10V AXIAL |
| kapasitans: | 33µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |