satın almak BYCHPS ile MAL212384221E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 10V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.370" Dia x 0.917" L (9.40mm x 23.30mm) |
| Dizi: | 123 SAL-A |
| titrek elektrik akımı: | 350mA @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL212384221E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 20000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 400 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 220µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 1.7 Ohm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 1.7 Ohm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 220UF 20% 10V AXIAL |
| kapasitans: | 220µF |