satın almak BYCHPS ile MAL212853689E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 6.3V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.315" L x 0.236" W (8.00mm x 6.00mm) |
| Dizi: | 128 SAL-RPM |
| titrek elektrik akımı: | 153mA @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL212853689E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | - |
| kurşun Aralığı: | 0.205" (5.20mm) |
| Empedans: | 400 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 68µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial 3 Ohm @ 100Hz |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 3 Ohm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 68UF 20% 6.3V RADIAL |
| kapasitans: | 68µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |