satın almak BYCHPS ile MAL213635271E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 16V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | 136 RVI |
| titrek elektrik akımı: | 396.9mA @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAL213635271E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 4000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | 120 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 270µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 270UF 20% 16V RADIAL |
| kapasitans: | 270µF |