satın almak BYCHPS ile MAL213849221E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.591" Dia (15.00mm) |
| Dizi: | 138 AML |
| titrek elektrik akımı: | 650mA @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL213849221E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 330 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.299" (33.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 220µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 540 mOhm @ 100kHz 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 540 mOhm @ 100kHz |
| Açıklama: | CAP ALUM 220UF 20% 100V AXIAL |
| kapasitans: | 220µF |
| Uygulamalar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |