satın almak BYCHPS ile MAL214034332E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 10V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Dizi: | 140 RTM |
| titrek elektrik akımı: | 1.33A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL214034332E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 4000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Empedans: | 34 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3300µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL |
| kapasitans: | 3300µF |