satın almak BYCHPS ile MAL214099013E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 35V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q200, 140 CRH |
| titrek elektrik akımı: | 900mA |
| polarizasyon: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | 4378PHTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAL214099013E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 90 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 470µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD |
| kapasitans: | 470µF |