satın almak BYCHPS ile MAL215723391E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 250V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Dizi: | 157 PUM-SI |
| titrek elektrik akımı: | 1.74A @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL215723391E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | 425 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 390µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 610 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 610 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP |
| kapasitans: | 390µF |