satın almak BYCHPS ile MAL216099805E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 63V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.654" L x 0.654" W (16.60mm x 16.60mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q200, 160 CLA |
| titrek elektrik akımı: | 300mA @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAL216099805E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 1500 Hrs @ 150°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 100 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 220µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1500 Hrs @ 150°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 220UF 20% 63V SMD |
| kapasitans: | 220µF |
| Uygulamalar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |