satın almak BYCHPS ile MALSECA00BC247DARK
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 16V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Dizi: | ECA |
| titrek elektrik akımı: | 52mA @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 30 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MALSECA00BC247DARK |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.220" (5.60mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 47µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5.64 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 5.64 Ohm @ 120Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD |
| kapasitans: | 47µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |