satın almak BYCHPS ile MAPLAD30KP22CA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 22V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 36.4V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 24.4V |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 30000W (30kW) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Nonstandard SMD |
| Diğer isimler: | 1086-4870 1086-4870-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAPLAD30KP22CA |
| Açıklama: | TVS DIODE 22VWM 36.4VC SMD |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 822A |