satın almak BYCHPS ile MAX1213NEGK+D
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik, Dijital: | 1.7 V ~ 1.9 V |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik, Analog: | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 68-QFN Exposed Pad (10x10) |
| Dizi: | - |
| Örnekleme Oranı (Per Second): | 170M |
| referans Tipi: | External, Internal |
| Oranı - S / H: ADC: | 1:1 |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 68-VFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Giriş Sayısı: | 1 |
| Bit sayısı: | 12 |
| A / D Dönüştürücü Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | MAX1213NEGK+D |
| Giriş tipi: | Differential, Single Ended |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 12 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Pipelined 68-QFN Exposed Pad (10x10) |
| Açıklama: | IC ADC 12BIT 170MSPS 68-QFN |
| veri Arabirimi: | LVDS - Parallel |
| yapılandırma: | S/H-ADC |
| Mimari: | Pipelined |
| Email: | [email protected] |