satın almak BYCHPS ile MAX13042EETD+
Garanti ile satın alın
| Voltaj - VCCB: | 2.2 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Voltaj - VCCA: | 1.62 V ~ 3.2 V |
| Çevirmen Türü: | Voltage Level |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-TDFN-EP (3x3) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 14-WFDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Open Drain, Push-Pull |
| Çıkış Sinyali: | - |
| Diğer isimler: | Q10104851 Q10104851A |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX13042EETD+ |
| Giriş sinyali: | - |
| Özellikler: | Power Supply Decoupling |
| Genişletilmiş Açıklama: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 4 Channel 100Mbps 14-TDFN-EP (3x3) |
| Açıklama: | IC LEVEL TRANSLATOR 14-TDFN |
| Veri hızı: | 100Mbps |
| Devre başına kanal sayısı: | 4 |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max): | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |