satın almak BYCHPS ile MAX14514ETD+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | EL Lamp Driver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-TDFN-EP (3x3) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 14-WFDFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX14514ETD+ |
| Sıklık: | 210Hz ~ 290Hz |
| karartma: | Yes |
| Açıklama: | IC CONV DC-AC EL LAMP 14TDFN |
| Güncel - Tedarik: | 700µA |
| Akım - Çıkış Kaynağı / Lavabo: | 170mA |
| Email: | [email protected] |