satın almak BYCHPS ile MAX1483EUA+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| tip: | Transceiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-uMAX |
| Dizi: | - |
| Alıcı Histerizisi: | 75mV |
| Protokol: | RS422, RS485 |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 1/1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX1483EUA+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1/1 Transceiver Half RS422, RS485 8-uMAX |
| dubleks: | Half |
| Açıklama: | IC TXRX RS485/RS422 LP 8-UMAX |
| Veri hızı: | 250kbps |
| Email: | [email protected] |