satın almak BYCHPS ile MAX1492CNI+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-PDIP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX1492CNI+ |
| arayüzey: | Serial |
| Ekran tipi: | LCD |
| Rakamlar veya Karakterler: | A/D 3.5 Digits |
| Açıklama: | IC ADC W/LCD DRIVER 28-DIP |
| Güncel - Tedarik: | 960µA |
| yapılandırma: | 7 Segment + 2 Annunciators |
| Email: | [email protected] |