satın almak BYCHPS ile MAX15090CEWI+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 18 V |
|---|---|
| tip: | Hot Swap Controller |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-WLP (3.52x2.65) |
| Dizi: | VariableSpeed/BiLevel™ |
| Programlanabilir Özellikler: | Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout, OVP, Slew Rate, UVLO |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 28-WFBGA, WLBGA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX15090CEWI+T |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Özellikler: | Auto Retry, Thermal Limit |
| Özellik Pinleri: | CB, CDLY, /EN, /FAULT, OV, REG, UV |
| Genişletilmiş Açıklama: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 28-WLP (3.52x2.65) |
| Açıklama: | IC CTRLR HOTSWAP 2.7V-18V 28WLP |
| Güncel - Tedarik: | 500µA |
| Akım - Çıkış (Max): | 12A |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |