satın almak BYCHPS ile MAX1515ETG+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.5 V ~ 2.7 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.3 V ~ 3.6 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-TQFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX1515ETG+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Converter, DDR Voltage Regulator IC 2 Output 24-TQFN (4x4) |
| Açıklama: | IC REG DDR LV 24-TQFN |
| Uygulamalar: | Converter, DDR |
| Email: | [email protected] |