satın almak BYCHPS ile MAX1543ETP+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 2.6 V ~ 13 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.6 V ~ 5.5 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TQFN-EP (5x5) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 20-WQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX1543ETP+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Controller, TFT LCD Voltage Regulator IC 2 Output 20-TQFN-EP (5x5) |
| Açıklama: | IC DC-DC CONV TFT-LCD 20-TQFN |
| Uygulamalar: | Controller, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |