satın almak BYCHPS ile MAX16058ATA44+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Eşik: | 4.375V |
|---|---|
| tip: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-TDFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| Timeout Reset: | Adjustable/Selectable |
| Reset: | Active Low |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Çıktı: | Open Drain or Open Collector |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Gerilimler sayısı İzlenen: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX16058ATA44+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | Supervisor Open Drain or Open Collector Channel 8-TDFN (3x3) |
| Açıklama: | IC SUPERVISOR OD 4.4V 8-TDFN |
| Email: | [email protected] |