satın almak BYCHPS ile MAX1614EUA-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 5 V ~ 26 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-uMAX |
| Dizi: | - |
| Yükseliş / Düşme Saati (Tip): | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| giriş Frekansı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX1614EUA-T |
| Mantıksal Gerilim - VIL, VIH: | 0.6V, 2V |
| Giriş tipi: | Non-Inverting |
| Kapı Tipi: | N-Channel MOSFET |
| Genişletilmiş Açıklama: | High-Side Gate Driver IC Non-Inverting 8-uMAX |
| Sürülen Yapılandırma: | High-Side |
| Açıklama: | IC DRIVER SW MOSF HI SIDE 8UMAX |
| Akım - Tepedeki Çıkış (Kaynak, Evye): | - |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max): | Single |
| Email: | [email protected] |