satın almak BYCHPS ile MAX16809ATU+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 8V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 26.5V |
| Gerilim - Çıkış: | 36V |
| tip: | DC DC Controller |
| Topoloji: | SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 38-TQFN (5x7) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 38-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 16 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX16809ATU+T |
| İç Anahtarı (ler): | No |
| Sıklık: | 20kHz ~ 1MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 16 Output DC DC Controller SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) PWM Dimming 55mA 38-TQFN (5x7) |
| karartma: | PWM |
| Açıklama: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 38TQFN |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 55mA |
| Uygulamalar: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |