satın almak BYCHPS ile MAX16814ATP+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 4.75V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 40V |
| Gerilim - Çıkış: | - |
| tip: | DC DC Controller |
| Topoloji: | SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TQFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX16814ATP+ |
| İç Anahtarı (ler): | No |
| Sıklık: | 200kHz ~ 2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 4 Output DC DC Controller SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) PWM Dimming 150mA 20-TQFN (4x4) |
| karartma: | PWM |
| Açıklama: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 20TQFN |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 150mA |
| Uygulamalar: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |