satın almak BYCHPS ile MAX16922AUPB/V+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3.7 V ~ 28 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TSSOP-EP |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q100 |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX16922AUPB/V+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | Automotive Systems PMIC 20-TSSOP-EP |
| Açıklama: | IC DCDC CONV STPDN LDO 20TSSOP |
| Güncel - Tedarik: | - |
| Uygulamalar: | Automotive Systems |
| Email: | [email protected] |