satın almak BYCHPS ile MAX1694EUB+T
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | Not Required |
|---|---|
| Gerilim - Yük: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Anahtar Tipi: | USB Switch |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-uMAX |
| Dizi: | - |
| Açık Rds (Tip): | 60 mOhm |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 1:1 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | P-Channel |
| Output Yapılandırması: | High Side |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX1694EUB+T |
| arayüzey: | On/Off |
| Giriş tipi: | Non-Inverting |
| Özellikler: | Status Flag |
| Hata Koruması: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature |
| Açıklama: | IC USB SWITCH 1X1 10UMAX |
| Akım - Çıkış (Max): | 700mA |
| Email: | [email protected] |