satın almak BYCHPS ile MAX17028GTJ+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.013 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2 V ~ 26 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Dizi: | Quick-PWM™ |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX17028GTJ+T |
| Genişletilmiş Açıklama: | Quick-PWM™ Controller, Intel IMVP-6.5™ GMCH Voltage Regulator IC 1 Output 32-TQFN-EP (5x5) |
| Açıklama: | IC PWM CTRL IMVP-6.5/GMCH 32TQFN |
| Uygulamalar: | Controller, Intel IMVP-6.5™ GMCH |
| Email: | [email protected] |