satın almak BYCHPS ile MAX1711EEG
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.925 V ~ 2 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-QSOP |
| Dizi: | Quick-PWM™ |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX1711EEG |
| Genişletilmiş Açıklama: | Quick-PWM™ PWM Controller, CPU core Voltage Regulator IC 1 Output 24-QSOP |
| Açıklama: | IC CTRLR HS 4-BIT ADJ 24-QSOP |
| Uygulamalar: | PWM Controller, CPU core |
| Email: | [email protected] |