satın almak BYCHPS ile MAX17126BETM+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 8 V ~ 16.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-TQFN (7x7) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX17126BETM+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | TFT-LCD Panels: Gamma Buffer, VCOM Driver PMIC 48-TQFN (7x7) |
| Açıklama: | IC PWR SUPPLY W/VCOM AMP 48TQFN |
| Güncel - Tedarik: | 8.5mA |
| Uygulamalar: | TFT-LCD Panels: Gamma Buffer, VCOM Driver |
| Email: | [email protected] |