satın almak BYCHPS ile MAX17501GATB+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 0.9V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 55.2V |
| Gerilim - Giriş (Min): | 4.5V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 60V |
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | Yes |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-TDFN (3x2) |
| Dizi: | Himalaya |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX17501GATB+ |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 600kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.9V 1 Output 500mA 10-WFDFN Exposed Pad |
| Açıklama: | IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 10TDFN |
| Akım - Çıkış: | 500mA |