satın almak BYCHPS ile MAX1901EAI+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 2.5 V ~ 5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 4.2 V ~ 30 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-SSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX1901EAI+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Controller, Notebook Power System Voltage Regulator IC 2 Output 28-SSOP |
| Açıklama: | IC CNTRLR PWR SPLY 28-SSOP |
| Uygulamalar: | Controller, Notebook Power System |
| Email: | [email protected] |