satın almak BYCHPS ile MAX24188ETK+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 1.14 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 68-TQFN-EP (8x8) |
| Dizi: | - |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 1:2 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 68-WFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Çıktı: | Clock |
| Diğer isimler: | MAX24188ETK+TMS |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX24188ETK+T |
| Ana amaç: | Ethernet |
| Giriş: | Clock |
| Frekans - Max: | 125MHz |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | No/No |
| Açıklama: | IC CLK SYNTHESIZER DUAL 68TQFN |
| Email: | [email protected] |