satın almak BYCHPS ile MAX256ASA+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Yük: | 3 V ~ 5.5 V |
| teknoloji: | Power MOSFET |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SO Exposed Pad |
| Dizi: | - |
| Açık Rds (Tip): | 500 mOhm LS + HS |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Output Yapılandırması: | Half Bridge (2) |
| Diğer isimler: | MAX256ASA+T-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX256ASA+T |
| Yük Tipi: | Inductive |
| arayüzey: | Logic |
| Özellikler: | Internal Oscillator, Watchdog Timer |
| Hata Koruması: | ESD, Over Temperature, UVLO |
| Genişletilmiş Açıklama: | Half Bridge (2) Driver Transformers Power MOSFET 8-SO Exposed Pad |
| Açıklama: | IC DRVR H-BRIDGE 8-SOIC |
| Akım - Tepe Çıkışı: | - |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 1A |
| Uygulamalar: | Transformers |
| Email: | [email protected] |