satın almak BYCHPS ile MAX295EWE-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.75 V ~ 11 V, ±2.375 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-SOIC |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Filtreler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX295EWE-T |
| Frekans - Kesim veya Merkez: | 25kHz |