satın almak BYCHPS ile MAX3120EUA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Transceiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-uMAX |
| Dizi: | - |
| Protokol: | Infrared (IRDA) |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 1/1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX3120EUA |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1/1 Transceiver Full Infrared (IRDA) 8-uMAX |
| dubleks: | Full |
| Açıklama: | IC TXRX 3V IRDA IR 3V 8-UMAX |
| Veri hızı: | 235Kbps |
| Email: | [email protected] |