satın almak BYCHPS ile MAX32631ICQ+W
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 1.14 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| hız: | 96MHz |
| Dizi: | - |
| RAM Boyutu: | 512K x 8 |
| Program Bellek Türü: | FLASH |
| Program Bellek Boyutu: | 2MB (2M x 8) |
| Çevre Birimleri: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, TPU, WDT |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | - |
| Diğer isimler: | 90-B0431+RBW |
| osilatör türü: | Internal |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| G / Ç sayısı: | 66 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX32631ICQ+W |
| Genişletilmiş Açıklama: | ARM® Cortex®-M4F - Microcontroller IC 32-Bit 96MHz 2MB (2M x 8) FLASH |
| EEPROM Boyutu: | - |
| Açıklama: | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100TQFP |
| veri Dönüştürücüler: | A/D 4x10b |
| çekirdek Boyutu: | 32-Bit |
| çekirdekli İşlemci: | ARM® Cortex®-M4F |
| Bağlantı: | 1-Wire, I²C, SPI, UART/USART, USB |
| Email: | [email protected] |