satın almak BYCHPS ile MAX3373EEKA/V+T
Garanti ile satın alın
| Voltaj - VCCB: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltaj - VCCA: | 1.2 V ~ 5.5 V |
| Çevirmen Türü: | Voltage Level |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-8 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-8 |
| çıkış Tipi: | Open Drain, Tri-State |
| Çıkış Sinyali: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX3373EEKA/V+T |
| Giriş sinyali: | - |
| Özellikler: | Power Supply Decoupling, Thermal-Shutdown Protection |
| Genişletilmiş Açıklama: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 2 Channel 16Mbps SOT-23-8 |
| Açıklama: | IC TRANSLATOR LEVEL SOT23-8 |
| Veri hızı: | 16Mbps |
| Devre başına kanal sayısı: | 2 |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max): | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |