satın almak BYCHPS ile MAX34446ETL+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 40-TQFN-EP (6x6) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX34446ETL+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | Power Supply Controller Base Station-Networking Line Cards, Servers 40-TQFN-EP (6x6) |
| Açıklama: | IC PS DATA LOGGER PMBUS 40TQFN |
| Güncel - Tedarik: | 3mA |
| Uygulamalar: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| Email: | [email protected] |