satın almak BYCHPS ile MAX3656ETG
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-TQFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX3656ETG |
| Genişletilmiş Açıklama: | Laser Driver IC 2.5Gbps 1 Channel 3 V ~ 3.6 V 24-TQFN (4x4) |
| Açıklama: | IC LASER DRIVER QFN |
| Veri hızı: | 2.5Gbps |
| Güncel - Tedarik: | 40mA |
| Güncel - Modülasyon: | 85mA |
| Güncel - Önyargı: | 70mA |
| Email: | [email protected] |