satın almak BYCHPS ile MAX3812USA+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Driver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOIC |
| Dizi: | - |
| Protokol: | LVDS |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 85°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 1/0 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX3812USA+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1/0 Driver LVDS 8-SOIC |
| dubleks: | - |
| Açıklama: | IC DRIVER CABLE SD/HD 8-SOIC |
| Veri hızı: | 1.485Gpbs |
| Email: | [email protected] |