satın almak BYCHPS ile MAX3869EHJ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3.14 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-TQFP-EP (5x5) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 32-TQFP Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | MAX3869EHJ |
| Genişletilmiş Açıklama: | Laser Driver IC 2.5Gbps 2 Channel 3.14 V ~ 5.5 V 32-TQFP-EP (5x5) |
| Açıklama: | IC LASER DRIVR 2CHAN 5.5V 32TQFP |
| Veri hızı: | 2.5Gbps |
| Güncel - Tedarik: | 64mA |
| Güncel - Modülasyon: | 60mA |
| Güncel - Önyargı: | 100mA |
| Email: | [email protected] |