satın almak BYCHPS ile MAX3886ETN+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 56-TQFN (8x8) |
| Dizi: | - |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 7:6 |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 56-WFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Çıktı: | CML, LVDS |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX3886ETN+ |
| Ana amaç: | Optical Network Terminal (ONT) applications, Gigabit Passive Optical Network (GPON), Broadband Passive Optical Network (BPON) |
| Giriş: | CML, LVDS, LVPECL |
| Frekans - Max: | 622MHz, 2488Mbps |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | Yes/Yes |
| Açıklama: | IC MULTIRATE CDR SER/DES56-TQFN |
| Email: | [email protected] |