satın almak BYCHPS ile MAX3946ETG+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.85 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| tip: | Laser Diode Driver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-TQFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | MAX3946ETG+T-ND MAX3946ETG+TTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX3946ETG+T |
| Genişletilmiş Açıklama: | Laser Driver IC 11.3Gbps 1 Channel 2.85 V ~ 3.63 V 24-TQFN (4x4) |
| Açıklama: | IC LASER DVR SFP 11.3GBPS 24TQFN |
| Veri hızı: | 11.3Gbps |
| Güncel - Tedarik: | 68mA |
| Güncel - Modülasyon: | 80mA |
| Güncel - Önyargı: | 80mA |
| Email: | [email protected] |