satın almak BYCHPS ile MAX4299EUE+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TSSOP |
| Özellikler: | Class AB |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kanal Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX4299EUE+ |
| arayüzey: | Analog |
| Görev, işlev: | Line Driver |
| Genişletilmiş Açıklama: | Audio Line Driver 2 Channel 16-TSSOP |
| Açıklama: | IC STEREO DRVR W/AMP 16-TSSOP |
| Uygulamalar: | Pre-Amplifier |
| Email: | [email protected] |