satın almak BYCHPS ile MAX44260AYT+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 1.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-UTLGA (1.5x1.0) |
| Dönüş oranı: | 7 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-UFLGA |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Diğer isimler: | MAX44260AYT+T-ND MAX44260AYT+TTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX44260AYT+T |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 15MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 6-UTLGA (1.5x1.0) |
| Açıklama: | IC OPAMP GP 15MHZ RRO 6UTLGA |
| Güncel - Tedarik: | 750µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Güncel - Giriş Bias: | 0.01pA |
| Amplifikatör Tipi: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |