satın almak BYCHPS ile MAX44285TAWA+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 12µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-WLP |
| Dönüş oranı: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-WFBGA, WLBGA |
| çıkış Tipi: | - |
| Diğer isimler: | MAX44285TAWA+T-ND MAX44285TAWA+TTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX44285TAWA+T |
| Genişletilmiş Açıklama: | Current Sense Amplifier 2 Circuit 8-WLP |
| Açıklama: | IC AMP CURRENT SENSE 8WLP |
| Güncel - Tedarik: | 1.3mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Güncel - Giriş Bias: | 65µA |
| Amplifikatör Tipi: | Current Sense |
| -3dB Bant Genişliği: | 80kHz |
| Email: | [email protected] |