satın almak BYCHPS ile MAX44286WAZS+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 1.6 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 7µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 4-WLP (0.76x0.76) |
| Dönüş oranı: | 0.08 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 4-XFBGA, WLBGA |
| çıkış Tipi: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX44286WAZS+T |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 200kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Current Sense Amplifier 1 Circuit 4-WLP (0.76x0.76) |
| Açıklama: | IC AMP CURRENT SENS 200KHZ 4WLP |
| Güncel - Tedarik: | 12.5µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Güncel - Giriş Bias: | 1nA |
| Amplifikatör Tipi: | Current Sense |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |