satın almak BYCHPS ile MAX4570CAI+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek (V +): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme, Çift (V ±): | ±2.7 V ~ 5.5 V |
| Anahtar Devresi: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-SSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Devlet Direnişi (Maks): | 80 Ohm |
| Kanal Sayısı: | 2 |
| Çoklayıcı / Demultiplekser Devresi: | 4:2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX4570CAI+ |
| Özellikler: | Break-Before-Make, Clickless, SPI |
| Genişletilmiş Açıklama: | Audio, Video Switch IC 2 Channel 28-SSOP |
| Açıklama: | IC CROSSPOINT SWITCH DUAL 28SSOP |
| Uygulamalar: | Audio, Video |
| -3dB Bant Genişliği: | 14MHz |
| Email: | [email protected] |