satın almak BYCHPS ile MAX4691ETE+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek (V +): | 2.7 V ~ 11 V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme, Çift (V ±): | ±2 V ~ 5.5 V |
| Anahtar Süresi (Ton, Toff) (Maks.): | 300ns, 100ns |
| Anahtar Devresi: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TQFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devlet Direnişi (Maks): | 70 Ohm |
| Devre sayısı: | 1 |
| Çoklayıcı / Demultiplekser Devresi: | 8:1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX4691ETE+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1 Circuit IC Switch 8:1 70 Ohm 16-TQFN (4x4) |
| Açıklama: | IC MULTIPLEXER 8X1 16TQFN |
| Akım - Sızıntı (IS (kapalı)) (Maks.): | 1nA |
| Diyafoni: | -75dB @ 100kHz |
| Şarj Enjeksiyonu: | 0.1pC |
| Kanaldan Kanalla Eşleştirme (ΔRon): | 2 Ohm |
| Kanal Kapasitesi (CS (kapalı), CD (kapalı)): | 9pF, 68pF |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |