satın almak BYCHPS ile MAX4754ETE+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek (V +): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme, Çift (V ±): | - |
| Anahtar Süresi (Ton, Toff) (Maks.): | 140ns, 50ns |
| Anahtar Devresi: | SPDT |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TQFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devlet Direnişi (Maks): | 850 mOhm |
| Devre sayısı: | 4 |
| Çoklayıcı / Demultiplekser Devresi: | 2:1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX4754ETE+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | 4 Circuit IC Switch 2:1 850 mOhm 16-TQFN (4x4) |
| Açıklama: | IC SWITCH QUAD SPDT 16TQFN |
| Akım - Sızıntı (IS (kapalı)) (Maks.): | 4nA |
| Diyafoni: | -90dB @ 100kHz |
| Şarj Enjeksiyonu: | 300pC |
| Kanaldan Kanalla Eşleştirme (ΔRon): | 100 mOhm |
| Kanal Kapasitesi (CS (kapalı), CD (kapalı)): | 180pF, 300pF |
| -3dB Bant Genişliği: | 10MHz |
| Email: | [email protected] |